Lato i odpoczynek sprzyja ciekawym pomysłom

Wydłużyliśmy możliwość przesyłania zgłoszeń do wszystkich trzech konkursów organizowanych w ramach naszego projektu „Jesteś kreatorem? Zostań ekoinnowatorem!” do 15. października 2015 r. W wakacyjnej aurze oraz na naszym koncie na fb szukajcie pomysłów na ekoinnowacyjne rozwiązania. Pomyślcie o sposobach promowania ekoinnowacji i przedstawienia tego zagadnienia innym w postaci filmu. A może Wasza praca dyplomowa była związana właśnie z tymi zagadnieniami? Atrakcyjne nagrody czekają na wyciągnięcie ręki! Serdecznie zapraszamy wszystkich studentów i absolwentów do wykazania się inicjatywą. Więcej informacji i formularze zgłoszeniowe są dostępne tu.