Konferencja EVENT o EKOinnowacjach 24-25.11.2015 r.

W dniach 24 i 25 listopada na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu odbędzie się konferencja EVENT o EKOinnowacjach. Będziemy gościć specjalistów z zakresu ekoinnowacji oraz licznych prelegentów reprezentujących różne dziedziny nauki oraz praktyków zajmujących się ekoinnowacjami. Ponadto, podczas naszej konferencji rozstrzygnięte zostaną konkursy zorganizowane w ramach projektu. Towarzyszyć jej będzie również wystawa ekoinnowacyjnych rozwiązań.

Projekt jest skierowany zarówno do teoretyków i praktyków zajmujących się ekoinnowacjami, przedstawicieli jednostek proinnowacyjnych, badawczo-rozwojowych oraz firm wdrażających ekoinnowacje, jak również studentów zainteresowanych tematyką ekoinnowacji. Mamy nadzieję, że organizowane przedsięwzięcie stanowić będzie forum wymiany opinii i poglądów pomiędzy różnymi środowiskami.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z programem konferencji oraz do udziału w tym unikalnym wydarzeniu.